CHCĘ MIEĆ DZIECKO - ZAJDŹ W CIĄŻĘ SZYBCIEJ

10 KONKRETNYCH I SKUTECZNYCH KROKÓW ABY WSPOMÓC TWOJĄ PŁODNOŚĆ

KSIĄŻKA

CHCĘ MIEĆ DZIECKO - ZAJDŹ W CIĄŻĘ SZYBCIEJ

Książka „Chcę mieć dziecko" zawiera 10 kroków, które uczą i pokazują w jaki sposób emocje, stres czy relacje z ludźmi wpływają na sposób życia. Na jego jakość. I przede wszystkim jaką rolę odgrywają w czasie długich starań o dziecko.

To 10 wszechobecnych w życiu osoby leczącej niepłodność zachowań, emocji, myśli, lęków które wpływają na codzienność. Pokazują również, co i w jaki sposób możesz zrobić, żeby czekanie na ciążę było łatwiejsze!

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

MONIKA SZADKOWSKA

Nazywam się Monika Szadkowska, jestem coachem płodności i autorką projektu „Chcę mieć dziecko".

W ramach mojej działalności zajmuję się pisaniem artykułów na temat radzenia sobie z aspektami niepłodności takimi jak emocje, przekonania, stres, relacje. Piszę bloga i posty na Facebooku. Współpracuję z portalem Niepłodni Razem i Magazynem Chcemy Być Rodzicami, Magazynem Psychologicznym Tu i Teraz, portalem Kobbieciarnia.

Sama 6 lat czekałam na dziecko... Znam z doświadczenia huśtawkę emocji, stres towarzyszący wizytom u lekarzy, napięcie towarzyszące zabiegom, ból poronień.

I wiem, jak wiele może w podejściu do siebie i swojej niepłodności zdziałać dobra, konstruktywna, wspierająca rozmowa, wsparcie i pokazanie kierunku zmian.

A ponieważ bardzo zależy mi na tym, żebyś Ty też została mamą napisałam książkę.

Teraz możesz bezpiecznie, intymnie, w zależności od potrzeb czerpać wiedzę i wsparcie, które zwiększa Twoje szanse na ciążę.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

KILKA SŁÓW OD AUTORKI

CHCĘ MIEĆ DZIECKO

Chciałabym, aby książka „Chcę mieć dziecko” mobilizowała do zmiany choćby kilku codziennych nawyków. Albo zmiany najczęściej pojawiających się smutnych myśli na takie, które poprawią nastrój. Do zmiany już na całe życie. Bo zaprezentowane ćwiczenia przydadzą się tak naprawdę w większości życiowych sytuacji. Nawet jak już będziesz mieć dziecko.

Lekarze w gabinetach skupiają się na tym, co znają najlepiej – na medycznych aspektach niepłodności. Kobiety uważają, że muszą poradzić sobie same z emocjami. Że codzienna dawka takich uczuć jak zawód, smutek czy stres jest normalna w czasie starań. Że po prostu trzeba to znosić. A to nieprawda! Gromadzenie w sobie takiego nieprzyjemnego bagażu uczuć, myśli, przekonań utrudnia zajście w ciążę. Utrudnia życie, które całe czas trwa, mimo leczenia, mimo czekania.

Jeśli chcesz mieć dziecko, jeśli chcesz zajść w ciążę szybciej to zadbaj nie tylko o diagnostykę płodności, ale również o swoją psychikę! Poza tym, że czekasz, musisz też na co dzień normalnie żyć.

KUPUJĘ KSIAŻKĘ

CYTAT Z KSIĄŻKI

Poznaj siebie, naucz się twórczego, radosnego bycia z sobą.
Poznaj swoje potrzeby i realizuj je.
Przyjrzyj się swojej relacji z partnerem, rodziną i znajomymi.
Pokieruj swoim życiem tak, żeby w zaistniałych okolicznościach było ono dla Ciebie
dobre, przyjemne i wartościowe.
To początek Twojej drogi do płodności...
Do bycia SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĄ.


ZAMÓW KSIĄŻKĘ

PIERWSZE OPINIE O KSIĄŻCE

To piękna książka, na którą długo czekałem. Jasny i logiczny układ tekstu opisujący jakże złożone problemy, regulujące nasze życie, prostymi słowami i przy pomocy prostych narzędzi pozwala właściwie rozpoznać problem i poradzić sobie z nim. Każdy z kluczowych wiążących się z niepłodnością elementów naszej psychiki jest tu starannie opisany i zanalizowany, co więcej otrzymujemy dokładny opis, jak możemy sobie z nim poradzić.
Głęboko przemyślany, trafiający do serca tekst książki, może ułatwić życie 2,5 mln ludzi w naszym kraju, cierpiącym z powodu niepłodności. Wykład ten pomoże także lekarzom pomagającym im w ciężkich dla nich chwilach.Dr. Mariusz Wójtowicz, ginekolog
Już sama okładka daje nadzieję i zachęca optymistycznym kolorem. Prosta, nieskomplikowana, kobieco-dziewczęca. Nie ma na niej ani dziecka, ani roześmianych rodziców. I bardzo dobrze. Bo uśmiech – a i dziecko być może – bardzo szybko pojawią się po lekturze tego bezpretensjonalnego poradnika. Przede wszystkim jednak – to lektura, która naprawdę pomoże wam polubić siebie z całym indywidualnym inwentarzem niedoskonałości i przeciwności losu. Więcej – autorka nauczy was, jak pozbyć się tego balastu i sprawić, by ciąża pojawiła się szybciej niż wam się wydaje.


portal, Niepłodni Razem
Czyta się lekko i przyjemnie. Temat ujęty zgrabnie i zachęcająco. Całość świetnie ułożona i płynnie przechodzi się między rozdziałami. Konkretnie i na temat przez osobę, która zna się na rzeczy! Ciekawy język, napisana „lekkim piórem". Gratulacje
Ta książka to wspaniałe narzędzie pomagające w celu, jakim jest zostanie mamą.
Miałam ogromne szczęście pracować z Moniką - coachem płodności i ćwiczenia zawarte w książce dały mi dużo siły w drodze do zostania mamą.
Gorąco polecam! Ćwiczenia z tej książki mają moc!


Maria
Książka przeczytana i pomaga! Przede wszystkim nauczyła mnie dystansu do samej siebie, cieszę się z życia i doceniam to, co mam. Więcej piję wody i jem marchewki. Relacje w małżeństwie też się poprawiły... Okazywanie sobie wdzięczności za 3 rzeczy w ciągu dnia rewelacja! Pomysł naprawdę genialny. Wierzę, że w końcu się uda zajść w ciążę, bo dzięki lekturze książki wiele zrozumiałam i się nauczyłam. Dziękuję Pani Moniko!


Anna
Czy Moniko, niesiesz nadzieję, uczysz jak żyć z czymś, z czym żyć jest bardzo trudno, pomagasz odnaleźć sens. Mam nadzieję że "Chcę Mieć Dziecko" dotrze do każdej pary potrzebującej Twojej pomocy.


Anna Młynarczyk, Magazyn Psychologiczny Tu i Teraz
"Chcę mieć dziecko" -książka napisana przystępnym językiem, co bardziej trafia do odbiorcy.
Dotyka tak delikatnej sfery nie powierzchownie, a od serca.
Moim skromnym zdaniem, godna przeczytania i dzięki temu też podjęcia chociażby próby zmiany całościowo myślenia i nastawienia.
Dziękuję Autorce


Dominika

CHCĘ MIEĆ DZIECKO - ZAJDŹ W CIĄŻĘ SZYBCIEJ

KSIĄŻKA

Miękka okładka
163 strony

KUPUJE KSIĄŻKĘ

TYLKO EBOOK

format EPUB
format Mobi

KUPUJĘ EBOOKA