Niepłodność na YouTube

Zapraszam na YouTube!

Z pewną nieśmiałością, czasem z błędami związanymi z ustawieniem kamery czy oświetlenia, ale jednak regularnie zaczełam publikować filmy na YouTube.

Jestem pewna, że ich treść będzie dla Ciebie ciekawa i pełna inspiracji! Żeby nie umknął Ci kolejny odcinek zasubskrybuj, proszę, kanał. W każdy poniedziałek rano, o godzinie 9.00, czekać na Ciebie będzie nowy odcinek!

Oto kilka przykładów fimów i tematów:

Czy nic nie robiąc możesz zwiększyć swoje szanse na ciażę? – Oczywiście, że TAK! Mam wrażenie, że w dzisiejszych szybkich czasach zapomnieliśmy o sile, jaką daje odpoczynek. Proszę, pozwól sobie na luz, na nicnierobienie, na relaks. Rozluźnij się, wyłącz telefon, telewizor, radio, komputer. Zamiast tego posłuchaj ulubionej muzyki, najlepiej przy blasku świec… Chcę podzielić się z Tobą pewnym ćwiczeniem, które nauczyłam się robić, żeby umieć nic nie robić 🙂 http://chcemiecdziecko.pl/czy-nic-nie…

Niepłodność Oczekiwania i rozczarowania – Niepłodności ciągle towarzyszy rozczarowanie. Jak bardzo utrudni życie – zależy od Ciebie. Żeby zmiejszyć rozczarowanie, trzeba zmiejszyć oczekiwania. Taka postaa rodzi bunt i złość, bo przecież nie zmiejszysz swojej potrzeby zajścia ciążę! Uspokajam – pragnienie posiadania dziecka jest bezdyskusyjne, ale umiejętność życia tu i teraz czekając na nie, to już zupenie inna sprawa. Ta umiejetność zmniejsza rozczarowanie 🙂

Reakcje na kobiety w ciąży, kiedy jesteś niepłodna – Jak reagujesz, kiedy widzisz kobietę w ciąży? Sama bardzo byś chciała być w ciąży, miec taki sam brzuch jak ona… Co o niej i o sobie myślisz? Zazdrość i smutek, to najczęściej pojawiające się uczucia. I wstyd, że zazdroszczę innym szczęścia… Czy to myślenie i uczucia, które się w Tobie pojawiły wspierają Cię w staraniach? Założę się, że nie… Sprawdź, co możesz zrobić, żeby widok kobiety w ciąży albo z małym dzieckiem był wsparciem dającym nadzieję!

Nie jestem w ciąży, a tym razem czułam, że to się uda – Tym razem po prostu czułaś i wiedziałaś, że na teście zobaczysz dwie kreski. Poziom oczekiwań sukcesu był maksymalny. Ale była jedna kreska i @… Poziom złości, frustracji i bezsilności okazał się być ponad siły… Przynajmniej tak to teraz czujesz… Sprawdź, co możesz dla siebie zrobić, żeby czekanie na dziecko było łatwiejsze!

Reakcja na niepłodność Poczucie winy – Co jest ze mną nie tak, skoro nie mogę zajść w ciążę? To często zadawane pytanie. Często kobiety wpadają w pułapkę poczucia winy, jeśli ich organizm odmawia współpracy. Kochane, niepłodność jest wystarczająco trudna bez takich pytań. Niepłodność to choroba i nie ma w niej niczyjej winy!

Nie jesteś sama ze swoją niepłodnością! Mogę Ci pomóc, bo wiem, jak bardzo rozbita w środku się czujesz…

Życzę Ci nowej Przyszłości!

PS.

Pobierz bezpłatnie Ebook „Opanuj niepłodność w 5 krokach” i spraw, żeby czekanie na dziecko było łatwiejsze!