Ovufriend

Przełom w staraniach o dziecko? Aplikacja, która pomaga szybciej zajść w ciążę i wykrywa problemy z płodnością!

Na rynku dostępnych jest sporo aplikacji, które pomagają śledzić kobiece cykle.
Na czym opiera się ich działanie? Wyliczenia w nich są proste i zazwyczaj opierają się na średniej długości kobiecego cyklu, czyli od 1. dnia miesiączki do dnia poprzedzającego pojawienie się kolejnego krwawienia.
Co jednak, kiedy Twoje cykle nieregularne? Co w sytuacji, gdy występują u Ciebie cykle bezowulacyjne albo inne problemy z płodnością? I przede wszystkim, czy takie aplikacje sprawdzają się podczas starań o dziecko?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna.

Jeśli Twoje cykle są nieregularne, znacząco odbiegają od tych typowych – 28dniowych cykli, gdy są za krótkie (trwają krócej niż 21 dni), albo w drugą stronę – są znacząco wydłużone (trwają dłużej niż 35 dni), występują u Ciebie problemy hormonalne, problemy z owulacją, czy inne problemy, które mogą wpływać na Twoją płodność…

Jeśli do tego wszystkiego w najbliższym czasie chciałabyś zostać Mamą – proste kalkulatory mogą w Twoim przypadku nie zdać egzaminu.

Przy takich problematycznych cyklach, w których ciężko wyznaczyć dni płodne, owulację, czy nawet termin kolejnej miesiączki – proste aplikacje niestety się nie sprawdzają. Wówczas trzeba sięgnąć po bardziej zaawansowane rozwiązania.

aplikacja ovufriend
ovufriend

Aplikacja, która zwiększy Twoje szanse na ciążę

OvuFriend nie jest zwykłą aplikacją dni płodnych. To zaawansowany kalendarz owulacji, który na podstawie wpisywanych przez Ciebie obserwacji, jest w stanie wyznaczyć Twoje dni płodne i najbardziej prawdopodobny dzień wystąpienia owulacji.

Dlaczego prawidłowe wyznaczanie owulacji jest takie ważne?

Owulacja to moment w trakcie kobiecego cyklu, w którym dochodzi do uwolnienia komórki jajowej, która (jeśli zadziałacie w odpowiednim momencie!) może zostać zapłodniona.

Jak długo komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia?

Najczęściej od 12 do 24 godzin. To bardzo niewiele, dlatego tak ważne jest, żebyś wiedziała, kiedy Twoje szanse na ciążę są największe.

Teraz ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki… 🙂 Wystarczy bowiem wziąć do ręki telefon.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, wygodna i intuicyjna. Wprowadzanie danych, obserwacji (np. pomiar temperatury, czy obserwacje śluzu szyjkowego), odnotowywanie subiektywnych objawów (np. nastrój, bóle miesiączkowe, bóle owulacyjne), czy zażywanych leków zajmuje kilka minut dziennie.

Resztę “robi” za Ciebie system, zaawansowane algorytmy biorą pod uwagę wiele zależności, danych, objawów (nawet takich, które na pierwszy rzut oka mogą być nie związane z płodnością!).

Wszystkie wprowadzane przez Ciebie informacje są na bieżąco analizowane – Ty otrzymujesz gotową interpretację na temat swojego cyklu miesiączkowego, statusu aktualnej płodności i Twoich szans na zajście w ciążę w danym cyklu.

Poniżej znajdziesz 4 najważniejsze zalety korzystania z aplikacji dla starających się.

aplikacja ovufriend
ovufriend

4 zalety korzystania z aplikacji OvuFriend!

1. Poznasz swoją płodność

Dzięki zaawansowanej analizie płodności będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy masz dni płodne oraz owulację. System bierze pod uwagę bardzo dużo parametrów, objawów i obserwacji z Twojego cyklu. Od Ciebie zależy jakie informacje zanotujesz każdego dnia: pomiar temperatury, subiektywne objawy, nastrój, czy zażywane leki. Wszystko to zostanie przeanalizowane przez system i zwrócone w gotowej interpretacji Twojego wykresu. Każdego dnia otrzymasz informację o statusie swojej płodności – Detektor Płodności wskaże Ci, czy dany dzień cyklu może być płodny, niepłodny, czy przypuszczalnie płodny. To bardzo ułatwia i pozwala zaplanować optymalny czas współżycia, zwiększający szanse na zajście w ciążę.

2. Wykryjesz ewentualne problemy

OvuFriend może wykrywać problemy z płodnością na bardzo wczesnym etapie np. problemy z owulacją, endometriozę, czy PCOS. Jeśli system wychwyci coś, co może wskazywać na potencjalne problemy, które w efekcie mogą obniżać Twoje szanse na zajście w ciążę – poinformuje Cię o tym. Dzięki temu będziesz mogła szybciej trafić do lekarza, uzyskać diagnozę i szybciej podjąć leczenie. Tutaj również nie zostajesz sama – OvuFriend współpracuje z najlepszymi klinikami w Polsce, gdzie możesz otrzymać duże zniżki na wizyty lekarskie, czy badania diagnostyczne.

3. Odkryjesz objawy ciąży!

Jeśli starasz się o dziecko, pewnie w drugiej połowie cyklu doszukujesz się objawów, które mogłyby wskazywać na wczesną ciążę… Teraz nie musisz tego robić! Zrobi to za Ciebie Detektor Oznak Ciąży. To zaawansowana funkcjonalność, która analizuje Twoje objawy odnotowywane po owulacji (czyli w drugiej połowie cyklu), porównuje je z objawami odczuwanymi przez tysiące innych kobiet, którym udało się zajść w ciążę. Dzięki temu możesz dowiedzieć się ile % kobiet które zaszło w ciążę odczuwalo dokładnie w tym samym dniu po owulacji to samo co Ty. Ponadto detektor szacuje, czy czas Twojego współżycia był dobry, ocenia Twoje szanse na zajście w ciążę oraz wskazuje kiedy jest dobry moment na wykonanie testu ciążowego.

4. Dobierzesz dietę płodności i każdego dnia otrzymasz poradę dnia

W OvuFriend otrzymujesz spersonalizowaną Dietę Płodności, czyli zalecenia dopasowane idealnie dla Ciebie: do Twojego stylu życia, preferencji, wieku, wagi, a co najważniejsze do Twoich ewentualnych problemów z płodnością. Występują u Ciebie cykle bezowulacyjne? Masz problemy z płodnym śluzem? A może cierpisz na endometriozę? System na pewno to uwzględni! Do zaleceń dietetycznych otrzymasz przepisy na pyszne koktajle wspierające płodność, czyli bomby witaminowe do przygotowania w kilka minut. Każdego dnia w aplikacji OvuFriend będzie na Ciebie czekała porada dnia dot. starań o dziecko. To się nazywa kompleksowe wsparcie!

aplikacja ovufriend
ovufriend

Chcesz wypróbować aplikację? Kliknij tutaj i nawet dwukrotnie zwiększ swoje szanse na zajście w ciążę!

Katarzyna Wójcicka

PS.

Pobierz bezpłatnie Ebook „Opanuj niepłodność w 5 krokach” i spraw, żeby czekanie na dziecko było łatwiejsze!