trening twojej płodności tydzień trzeci

TRENING TWOJEJ PŁODNOŚCI tydzień trzeci

Trening Twojej Płodności

TYDZIEŃ TRZECI

NASTRÓJ

monitoring w procentach

na ile procent oceniasz swój obecny nastrój?

przed ćwiczeniem:

po ćwiczeniu:

Tańcz. Codziennie tańcz. Tańcz będąc sama w domu i robiąc różne dziwne wygibasy i akrobacje – wyzwól emocje z ciała. Wyzwól energię. Wybieraj taneczną muzykę, taką, przy której nogi „same” chcą tańczyć.

Możesz zawiązać sobie oczy apaszką i tańcz dziki taniec wyzwalający potencjał Twojej Płodności. Nie zdziw się, jak zaczniesz płakać albo się śmiać – to wychodzą z Ciebie Twoje emocje.

Tańcz i ciesz się życiem.

KOCHAM SIEBIE

monitoring w procentach

na ile procent oceniasz poziom kochania siebie?

przed ćwiczeniem:

po ćwiczeniu:

Przez najbliższy tydzień starannie dobieraj ubrania które zakładasz. Bez względu na to czy idziesz do pracy, na zakupy czy na spotkanie z koleżanką – dbaj o swój ubiór, wygląd. Zadbaj o fryzurę, makijaż, manicure. Codziennie czuj się wyjątkowo dobrze ubrana, zadbana – tak jak lubisz a zwykle narzekasz że nie masz na to czasu, nastroju. Ten tydzień jest Twój!

UWOLNIJ ZŁOŚĆ I STRES

monitoring w procentach

na ile procent oceniasz swój poziom złości i stresu?

przed ćwiczeniem:

po ćwiczeniu:

Narzekaj i użalaj się nad sobą przez 15 minut dziennie. Płacz, skarż się na swój los, obwiniaj wszystkich wokół o to, że Ci źle – ale pamiętaj – masz na to kwadrans.

Następnie wstań, weź głęboki wdech i powoli wypuszczaj powietrze. Zrób tak 3 razy i następnie powiedz 3 wdzięczności za to co masz, co ci się udało dzisiaj lub w ostatnich dniach osiągnąć.

Podejrzewam, że pod koniec tygodnia nie wytrzymasz kwadransa narzekania – narzekanie zacznie Cię nudzić!

PŁODNOŚĆ

monitoring w procentach

na ile procent oceniasz swoją płodność?

przed ćwiczeniem:

po ćwiczeniu:

Afirmacja płodności „jestem płodna”.

Powtarzaj codziennie 100 razy dziennie słowa: „jestem płodna”. W odblokowywaniu psychicznego potencjału Twojej Płodności istotną sprawą jest „wmówienie sobie” prawidłowego funkcjonowania organizmu. Chodzi o to, żebyś zarówno Ty jak i Twój mózg uwierzyli, że jesteś płodna. W wielu przypadkach mówienie sobie o stanie pożądanym, oczekiwanym pomaga. Być może będzie tak też w przypadku Twojej Płodności.

WDZIĘCZNOŚĆ

monitoring w procentach

na ile procent oceniasz poziom swojej wdzięczności?

przed ćwiczeniem:

po ćwiczeniu:

Codziennie wpisz do zeszytu 3 wdzięczności z danego dnia, za co możesz być wdzięczna, co było szczególnie ważne, piękne, mądre, wartościowe.

Skupiaj się na tym, co ofiarowuje Ci świat, życie, ludzie wokół Ciebie.

Zauważanie dobra wokół siebie sprzyja rozwojowi osobistemu, poprawia nastrój, sprzyja radości.

Skupiaj się na tym co dobre wokół Ciebie a przestaniesz angażować myśli wokół tego, co Ci nieprzychylne, co się nie udaje. Takie rzeczy też są w Twoim życiu. Ty jednak wybierasz wdzięczność za to co jest OK!

PS.

Pobierz bezpłatnie Ebook „Opanuj niepłodność w 5 krokach” i spraw, żeby czekanie na dziecko było łatwiejsze!