Konferencja „Od niepłodności do spełnionego życia” i mój skromny w niej udział.

Jakiś czas temu miałam przyjemność poznać jedną z autorek wspierającej osoby niepłodne książki „Nadzieja na nowe życie” Justynę Kuczmierowską. A teraz przed nami – Konferencja!

Wspólna kawa i miła rozmowa na tematy związane z dawaniem wsparcia osobom niepłodnym zaowocowały obecną współpracą.

Justyna, jak się potem okazało jest założycielką Fundacji Instytut Nadziei i pozyskała fundusze na zorganizowanie Konferencji. Zaprosiła mnie do poprowadzenia jednego z paneli warsztatowych. Poczułam się wyróżniona!

Dodatkowo wzięłam udział w nagraniu filmu w którym my, osoby, które doświadczyły niepłodności staramy się odpowiedzieć na pytanie, czym ona dla nas była.

Chciałabym jeszcze nadmienić, że jednym z prelegentów będzie dr Mariusz Wójtowicz, któremu zawdzięczam posiadanie dzieci i napisanie wspaniałej recenzji mojej książki.

Kochane Kobiety!

Jeśli macie problem z płodnością, zbyt długo czekacie na dziecko, doświadczacie niepewności związanej z dobrą diagnostyką i leczeniem, związanej z przeżywanymi emocjami – przyjdźcie. Wstęp jest wolny, potrzeba jedynie rejestracji.

Zawsze ilekroć jest okazja uczestnictwa w warsztatach, spotkaniach, konferencjach, namawiam Was – dajcie sobie pomóc! Tak jest i tym razem.

Zarezerwujcie sobie sobotę 13 maja. Zarejestrujcie się tutaj!

Niech to będzie nasz dzień!

Do zobaczenia!

Monika Szadkowska

PS.

Pobierz bezpłatnie Ebook „Opanuj niepłodność w 5 krokach” i spraw, żeby czekanie na dziecko było łatwiejsze!